Take a fresh look at your lifestyle.

ଅଧିକ ପଇସା ପାଇଁ କେମେରା ଆଗରେ ନଗ୍ନ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ । ତୃତୀୟ ଜଣଙ୍କ ଅପୂର୍ବ ସୁନ୍ଦରୀ ।

0 107

ଆଜିକା କା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଲୋକ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଅଶିଳ୍ଳ ଭିଡ଼ିଓ ବା ଏହି ପରି ଫୋଟ କୁ ଦେଖିବାରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତୁ । କିନ୍ତୁ ଏପରି ସବୁ ଆଗରୁ କେବଳ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଥିଲା ।

ଲୋକ ମାନେ ସେତେବେଳ ସମୟ ରେ ଇଂରାଜା ଫିଲ୍ମ ବୋଲି ହଲିଉଡ କୁ ମାନୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏପରି ବେଳେ । ସେତେ ବେଳେ ଯେପରି ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଶିଳ୍ଳ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଉଥିଲେ ।

ଏବେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିବାରେ ବି ଶଳ୍ଳି ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏବେ ବଲିଉଡ ରେ ବି ବହୁତ ଫଲ୍ମ ରେ ବି ଏହିପରି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖା ଦେଉଛି । ତେବେ ଏହି ପରି ଦୃଶ୍ୟ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ହିରୋଇନ୍ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପଇସା ଦେବା ପାଇଁ ପଡିଥାଏ ।

ଆମେ ଆଜି ଜାଣିବା କି ବଲିଉଡ ର କେଉଁ ହିରୋଇନ୍ ମାନେ ଏପରି ବହୁତ ପଇସା ପାଇଁ ନିଜ ଦେହ ର ପୁରା କପଡା ଖୋଲିବା ପାଇଁ ପଛେଇ ନାହାନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କି ସେମାନେ କିଏ ।

ଅଧିକ ପଇସା ପାଇଁ କେମେରା ଆଗରେ ପୁରା କପଡା ଖୋଲି ଥିବା ହିରୋଇନ୍ ।

1. ସନି ଲିୟନି । ବଲିଉଡ ର ଲାଲ ପାନ ବିବି ଭାବରେ ପରିଚିତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ଫିଲ୍ମ ରେ କପଡା ଖୋଲିବାର ଦେଖା ଦେଇଛନ୍ତି ।

2. ସୋନାଲି ରାଉତ। ଏ ବି ମଧ୍ୟ ନିଜ କେରିଅର ଆରମ୍ଭ ରୁ ହିଁ ଫିଲ୍ମ ଦା ଏକ୍ସ ପୋଜ ରେ ନିଜ ଦେହର ସବୁ କପଡା କାଢୀ କେମେରା ଆଗରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ ।

3. ସରଲୀନ ଚୋପରା । ଏ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ର ଏକ ଜଣା ସୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏ ନିଜ କେରିଅର ରେ ବହୁତ ଏପରି ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତ ଯେଉଁ ଥିରେ କି ସେ ନିଜର ପୂରା କପଡା ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଓ ଏବେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏପରି ଭିଡିଓ ଚାଡିଥାନ୍ତି ।

4. ନନ୍ଦନା ସେନ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ର ରଙ୍ଗ ରସିୟ ରେ ବହୁତ ହଟ ସିନ୍ ରେ ଦେଖା ଦେଇଛନ୍ତି । ଓ ସେବି ପୁଣି ଅଧିକ ପଇସା ପାଇଁ ।

5. କୋଚ୍ଳୀନ। ନିଜ ଅନ୍ଦାଜ ରେ ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଫୋଟ ସୁଟ ରେ ବହୁତ ଆଗରେ ରହିଛନ୍ତି । ଓ ବହୁତ ହଟ ସିନ୍ ବି ଦେଇ ଫୋଟ ଉଠାଇଛନ୍ତି ।

6. ପୁନମ ପାଣ୍ଡେ । ଏ ହେଉଛନ୍ତି ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ହଟ ସିନ୍ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଏ ନିଜର କେରିଅର ରେ ବହୁତ ଫିଲ୍ମ ଓ ଏପରି କି ବହୁତ ଖରାପ ଭିଡିଓ କରିଛନ୍ତି । ଓ ପୁନମ ପାଣ୍ଡେ ଫୋଟ ସୁଟ ରେ ବହୁତ ଆଗରେ ରହିଥିବା ବେଳେ ସେ ବହୁତ ଥର ଏପରି ହଟ ସିନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.