Loading...

18 ଅଗଷ୍ଟ 2019, ଶନିବାର – ଦୁଇଟି ଗ୍ରହ ନିମନ୍ତେ ୬ଟି ରାଶି ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ କଷ୍ଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ ।

0

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପାଖାପଖି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ ,କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଇର୍ଷାଭାବ ରଖନ୍ତି । ଏଭଳି କଲେ ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ରହିବ । ଆଜି ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ଉପଦେଶ। କୌଣସି କଥାରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଦୁଃଖୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ହୋଇପାରେ। ନୂଆ ସମ୍ବନ୍ଧ ଅସୁବିଧା ଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବୁଝା ଶୁଣା ଏବଂ ଚ଼ତୁରତାକୁ ପରଖିବାକୁ ହେବ ।କିଛି ଲୋକ ନିଜର ସୀମାକୁ ଲାଙ୍ଘି ଆପଣଙ୍କର ଅସୁବିଧାକୁ ଶିକ୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ରହିବା ସହିତ ସେମନଙ୍କୁ ରୋକିବାକୁ ଚ଼େଷ୍ଟା କରିବାକୁ ହେବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା କମ ହେବ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ବଢ଼ିବ। ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଭାବୁକତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ କଳ୍ପନାଶକ୍ତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣରୁପେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା କାରଣରୁ ସାହିତ୍ୟ ଲେଖନରେ କୌଣସି ରଚନାର ସୃଜନ କରିବେ।

ମିଥୁନ : ଆପଣ କେତେକ ପରିସୀମା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଭଲ ମନୁଷ୍ୟ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଥାରେ କୌଣସି ଅନୁମାନ ନାହିଁ କି ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ବା ନକାରାତ୍ମକତା କିପରି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବୋଝ ହୋଇ ଯାଉଛି । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳଦାୟୀ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆଳସ୍ୟ, ବ୍ୟଗ୍ରତା ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନତାର ମିଳାମିଶା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ପାରିବେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବନିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ସହକର୍ମିମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

କର୍କଟ : ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ସମସ୍ୟାର କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ ହୋଇପାରେ । ଏହାର ଉପାୟ ଏହି କି ଆପଣ ଗୋଟେ ଗୋଟେ କରି ସମସ୍ୟା ଗୁଡ଼ିକୁ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବ। ସ୍ଵସ୍ଥ ଏବଂ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବେ। ପରିଜନ, ସ୍ନେହୀଜନ ଏବଂ ମିତ୍ର ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ସେମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଉପହାର ମିଳିବ। ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଖାଇବା ପିଇବାର ସୁନ୍ଦର ଆୟୋଜନ କରିବେ। ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଯାତ୍ରା ହେବ। ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ।

ସିଂହ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ଦେଖିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ । ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଇର୍ଷା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଯାହାକି ଆଗକୁ ଯାଇ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ଉପଦେଶ। ବ୍ୟର୍ଥ ବ୍ୟୟରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ। ମହିଳାମାନଙ୍କର ମାମଲାରେ ସମ୍ଭାଳିକରି ରୁହନ୍ତୁ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

କନ୍ୟା : ଆପଣତ ସେ କଳିକଜିଆର ଭାଗିଦାର ନୁହଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାକ୍ଷୀ ରୂପରେ ଡ଼କା ଯାଇ ପାରେ, ଆପଣ କାହା ପକ୍ଷରେ ନ ଯାଇ ସତ୍ୟ ସାଙ୍ଗରେ ରହିବେ, ଏଥିରୁ ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ । ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟୀ ରହିବ। ବିବିଧ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଶ, କୀର୍ତ୍ତି ତଥା ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ମହିଳା ମିତ୍ରମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବାର ସଂକେତ ଅଛି। ପ୍ରିୟଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳନ ଆନନ୍ଦଦାୟୀ ରହିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ।

ତୁଳା : କୌଣସି ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତି ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୂଲ ବୁଝିପାରନ୍ତି । ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଠିକ୍ ଭାବରେ ନିଜର କଥା ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ଚ଼େଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ । କଳିକଜିଆରୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅସୁବିଧ ହିଁ ହେବ । ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ରହିବ। ଘର ତଥା ଅଫିସ୍ ରେ ଅନୁକୂଳ ବାତାବରଣ ରହିବ। ପ୍ରମୋଶନର ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ହର୍ଷୋଲ୍ଲାସର ବାତାବରଣ ରହିବ। ପଦାଧିକାରିମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ମିଳିବ। ମାତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଉତ୍ତମ ରହିବ।

ବିଚ୍ଛା : ଅନ୍ୟ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଦୟାକୁ ଭୂଲ ବାଟରେ ନେବା ପାଇଁ ଚ଼େଷ୍ଟା କରିବେ । ମନେରଖ ଜୀବନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷର ସନ୍ତୁଳିତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ ଏଥିପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକତା ଠାରୁ ଅଧିକ ଦୟା କରିବା ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ନୁହେଁ । ଆଳସ୍ୟ, ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର ଅନୁଭୂତି କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଟିକେ ଅସୁବିଧା ଆସିପାରେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ବାଦ ବିବାଦରେ ଫସନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ। ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ।

ଧନୁ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଜାଣି ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭବ ହେବଯେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ଭାବୁଛନ୍ତି ସେ ଆପଣଙ୍କ ପିଠି ପଛରେ ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ କରୁଛନ୍ତି । ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପଛରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ବାହରର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ କାରଣରୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ମକର : ଘରବାଲା ହେଉବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କର ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚ଼ିତ୍ । ଏହା ହୁଏତ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆସନ୍ତା ସମୟରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଦଲାଲୀ, କମିଶନ, ସୁଧ ଆଦି ସ୍ରୋତରୁ ଆୟ ବଢ଼ିବ। ଧନଲାଭର ପ୍ରବଳ ଯୋଗ ଅଛି। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇକରି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବାହନ ତଥା ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବିଚ଼ାରକୁ ସ୍ପଷ୍ଟତାରେ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଚ଼େଷ୍ଟା କରିବା ଉଚ଼ିତ୍ । ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ବିଚ଼ାରରେ ଭର୍ତି ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏ ବିଚ଼ାର ନିଜର ସହତ୍ତ୍ୱ ହଜାଇ ଦେବେ ଯଦି ଆପଣ ତାକୁ ଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟକ୍ତ ନକରିପାରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ। ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ କାରଣରୁ ଆପଣ ଯଶସ୍ଵୀ ବନିବେ। ଆପଣଙ୍କ କୀର୍ତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲ ଭାବରେ କଟିବ। ଘରର ବାତାବରଣ ଭଲ ରହିବ। ହୃଦୟ ଏବଂ ମନରେ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ।

ମୀନ : ଆପଣ ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଚ଼ାଲୁଛନ୍ତି ସେହି ଆପଣଙ୍କର କଳିକଜିଆ ଶେଷ କରି ପାରିବ । କୌଣସି ଘରୋଇ କଳିକଜିଆ ଯେଉଁଟା କି ଆପଣଙ୍କର ଅଶାନ୍ତିର କାରଣ ହୋଇଥିଲା, ସମସ୍ତଙ୍କର ଅଶାନ୍ତିର କାରଣ ହୋଇଥିଲା, ଏବେ ଶେଷ ହୋଇଯିବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ। ବାଣୀ ତଥା ସ୍ଵଭାବରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ବନାଇ ରଖିବେ। ନୂଆ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥାପିତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଚାର କରନ୍ତୁ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।

Loading...