Take a fresh look at your lifestyle.

ପ୍ରେମ ସମୟରେ ଅପାଣାନ୍ତୁ କିଛି ଏପରି । ନିଜ ସାଥିଙ୍କୁ କରିପାରିବେ ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ ଓ କରିପାରିବେ ଅଧିକ ପ୍ରେମ

0 132

ସଂମ୍ପର୍କ ଡୋରି ରେ ବନ୍ଧା ଏ ଜିବନ । କୁହାଯାଏ କି ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଥରେ ପତି ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ରେ ବନ୍ଧା ହୋଇ ଯାଏ ସେ କେବେ ହେଲେ ବି ଏହି ଥିରୁ ଛାଡ ପାଏ ନାହିଁ । ଏପରି ମୁହୁର୍ତ୍ତ ରେ ପତି ଓ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଦୁନିଆ ରେ କିଛି ତରିକା ର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ତେବେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ କି ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ଯ ରେ କିଛି ନା କିଛି ତ ଭୁଲ ରହିଛି ଯେଉଁଥି ପାଇଁ କି ଆପଣ ନିତ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ପଟେଇ ରଖି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି । ଓ ତାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ବେନେଇ ବି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ।

ଏମିତି ବେଳେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଉପାୟ କହିବା ପାଇଁ ଆସିଛୁ ଯେଉଁ ଗୁଡିକୁ ଆପଣ ଆପଣେଇ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ପଟେଇ ପାରିବେ । ଓ ଏମିତି ରେ ଆପଣ ତାଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ବି ମନେଇ ପାରିବେ । ତେବେ କେମିତି କରିବେ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଉତ୍ତେଯିଜ ନିତ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ।
ଏମିତି କୁହାଯାଏ କି ଯଦି କେବେ ପତ୍ନୀ ଚାହେଁ ନାହିଁ କି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ତେବେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବା ପାଇଁ ତୈଳ ଘର୍ଷଣ ର ବ୍ୟବହାର କରିବା ସହିତ ମନ ମୁତାବକ ଜିନିଷ ଆଣନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଥି ପାଇଁ କି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଖୁସି ହୋଇ ।ଯିବେ ଓ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ ।

ଏପରି ବି କେବେ କେବେ କୁହାଯାଏ କି ଯଦି ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ଆଗରେ ପୁଣି ରାତି ରେ ଅଶୈଳ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଥାନ୍ତି ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ତଥା ଉତ୍ତେଜିତ ହେବାରେ ଲାଗି ଥାନ୍ତି ବୋଲି ଜଣା ପଡେ । ଏପରି ବେଳେ ଆପଣ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ବହିର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ । ତେବେ ଆପଣ ସେହି ଥିରେ ବହୁତ ପ୍ରକାରର ନିୟମ ପାଇ ପାରିବେ ।

ଯେଉଁ ରାତି ରେ ଆପଣ ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ଜାଉଛନ୍ତି ସେହି ସମୟ ରେ ନିଜ ସେଜ କୁ ଫୁଲ ରେ ମହକାନ୍ତୁ । ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କାମ ବାସ କରିବାର ଆୟୋଗ କରନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଥିରେ ବହୁତ ପାଇଦା ଉଠାଇବା ସହିତ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ରାଜି କରେଇ ପାରିବେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ପାଇଁ । ଏମିତି ବେଳେ ଆପଣ ଯଦି ଏମିତି କିଛି ଅଧିକ ପାଇା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ । ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ବହୁତ ଶିଘ୍ର

Leave A Reply

Your email address will not be published.