ସାରା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କର ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାନଙ୍କ ସହିତ ହଟ ଏବଂ ସେକ୍ସି ଲୁକ ରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ…..

ଲକ ଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଘରେ ବସି ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ ବିରକ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଲକଡାଉନରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ ତାରକା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୁରୁଣା ଦିନର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଅମୃତା ସିଂ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ସାରା ‘କେଦାରନାଥ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଜିକାଲି ସିମ୍ବା ଏବଂ ଲଭ୍ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​|

ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆମେ ସାରାଙ୍କୁ ‘କୁଲି ନମ୍ବର’ ‘ର ସିକ୍ୱେଲରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା | ତେବେ ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ରହିଛି। ଏହି ସମୟରେ ସାରା ନିଜର ପୁରୁଣା ଦିନଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି |

ସାରା ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନରୁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ | ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ସାରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ବିଭିନ୍ନ ବୟସରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ସାରାଙ୍କ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ପିଲାଦିନରୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି |

ଫଟୋ ସହିତ ଏହାକୁ ହାଇଲାଇଟ କରି ସାରା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମେଦବହୁଳତାଠାରୁ ପତଳା ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ୮୩୯୫ ଦିନ ପାଇଁ ଜାଣିଛି | ଯଦି ତୁମ ପରି ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ସାଥିରେ ଅଛନ୍ତି, ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଜିତିବି। ” ଏହା ସହିତ ସାରା ଦୁଇ ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁ ଇଶିକା ଶ୍ରଫ୍ ଏବଂ ବେଦିକା ପିଣ୍ଟୋଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଥିଲେ |

ପିଲାଦିନରୁ ସୁନ୍ଦର

ସାରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଂଶୀଦାର ହୋଇଥିବା ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଏଥିରେ ସାରା ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ସାରା ନିଜ ସାଙ୍ଗଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଏକ ବଡ ମଧୁର ହସ ଲଗାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି |

ସାରା ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ମୋଟା ଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଅଧିକ ଓଜନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ସାରା ସେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋରେ ସେ ଧଳା ସାର୍ଟ ଏବଂ ଆଖିରେ ଚଷମା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି।

ଏହି ଛବିଗୁଡ଼ିକରେ ସାରା ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା ଏବଂ ସାବତ ମା କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ | ପାପାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହରେ ସାରା ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଏହି ଫଟୋରେ ସାରା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ସେ ତାଙ୍କର ପିଲାଦିନର ଉଭୟ ବନ୍ଧୁ (ଇଶିକା ଶ୍ରଫ୍ – ବେଦିକା ପିଣ୍ଟୁ) ଙ୍କ ସହ ପୋଜ୍ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ସାରା ଅଲି ଖାନ, ଇଶିକା ଶ୍ରଫ ଏବଂ ବେଦିକା ଆଜି ମଧ୍ୟ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି। ଆମେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛୁ ଯେ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ସର୍ବଦା ସୁରକ୍ଷିତ ରହୁ |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।