Take a fresh look at your lifestyle.

ସାହିଦ ଆଫ୍ରଦ ଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆର୍ଷି ଖାନ ଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

0 59

କଥା ରେ ରହିଛି କି ଯେତେ ଗୋରି ସତେ ଷ୍ଟୋରୀ । ଆପଣ ମାନେ ତ ଏହି ଢଗ କୁ ତ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଥିବେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଏପରି ହିଁ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଯେଉଁ ଟିକୁ ଆପଣ ଜାଣି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ଯ ହୋଇ ଉଠିବେ । ତେବେ କଣ ଏହି କଥା ଆପଣ ଏହି ଆର୍ଟିକାଲ ର ହେଡ ଲାଇନ ରୁ ତ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣି ପାରୁଥିବେ ।

ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏପରି ହିଁ ଏବେ ହୋଇଛି । ସାହିଦ ଆଫ୍ରଦ ଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆର୍ଷି ଖାନ ଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଏହା ପଛରେ କଣ ରହିଛି କାହାଣୀ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । କଥା କଣ କି ଏବେ ଆର୍ଷି ଖାନ ଆଜ୍ଞା ଗର୍ଭବତୀ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ପାକିସ୍ତାନ ର ଗୋଟିଏ ବଡ ଖେଳାଳି ଯିଏ କି ପାକିସ୍ତାନ ର କ୍ରେକେଟ ଟିମ ର କ୍ୟପଟେନ ହେଉଛନ୍ତି । ସାହିଦ ।

ଏପରି କରିବା ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସଭା ଦେଉ ନାହିଁ । ତେବେ ଏପରି ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପଛରେ କଣ ରହିଛି ମାମଲା ସେ ନଜେ ହିଁ ତାଙ୍କ ଟୁଇଟରରେ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ମାମଲା ରେ ସାହିଦ ନିଜକୁ ଦୂରରେ ରଖିବାରେ ଦେଖା ଦେଇଛନ୍ତି । ଓ ସେ ନିଜେ କହିଛନ୍ତି କି । ଏପରି ହେବା ପଛରେ ତାଙ୍କର କିଛି ହାତ ନାହିଁ ବୋଲି ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ରେ ସାହିଦ ଆଫ୍ରଦ ଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆର୍ଷି ଖାନ ଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ସେ ବି ପୁଣି ପୁରା ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ରେ । ଏଥି ପାଇଁ ଆର୍ଷି ଖାନ କହିଛନ୍ତି । କି ସେ ଏହି ପରି ଭିଡିଓ କରି ଲୋକଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ କି ସେ ଏବେ ଗର୍ଭବତୀ ରହିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ କହି ନାହାନ୍ତି କି ସେ କାହାର ପିଲା ବୋଲି ।

ଏକ ଲେବ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ସାହିଦଙ୍କ ଡିଏନେ ସହିତ ଯଦି ମେଟ କରିବ ତେବେ ଜଣା ପଡିବ କି ଅସଲ ରେ କଥା କଣ । ତେବେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ରେ ଲାଗୁଛି ଏବେ ସାହିଦ ଆଫ୍ରଦ ଫସିବା କୁ ଜାଉଛନ୍ତି ବୋଲି । କାରଣ ଯେତେବେଳେ ଏପରି କିଛି କଥା ହୋଇଥାଏ ତ ତାହା ସବୁ ବେଳେ ଲେଡିଜ ସପକ୍ଷ ରେ ଯାଇଥାଏ ତେବେ ଏବେବି କଣ ଏହିପରି ହେବ କି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସବୁଆଡେ ଘୁରି ବୁଲିବାରେ ଲାଗିଛି । ଲୋକଙ୍କ ନରଜ ଆସିବାରୁ ଲୋକ ବହୁତ କିଛି କହିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଏପରି ଭାରତୀୟ ମାନେ କହିଛନ୍ତି କି ପାକିସ୍ତାନୀ ମାନ ଏପରି ହିଁ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏପରି ବହୁତ କିଛି କହି ଲୋକ ହସା କରାଉଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଆଜି କାଲି ର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ର ପ୍ରଭାବ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ପଡିବା ରେ ଲାଗିଛି । ସେ ଚାହିଁଲେ ଗୋଟିଏ ଲୋକ ନେଇ ଗରିବ ରୁ ବହୁତ ଧନୀ କରି ଦେଉଛି ଓ ଏହି ପରି ଧନୀକୁ ଗରିବ କରାଉଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.