Take a fresh look at your lifestyle.

ବିନା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ମୁମ୍ବାଇର ରାସ୍ତାରେ ବୁଲିଲେ ଶିଳ୍ପା ସେଠୀ । ଭାଇରଲ୍ ହେଲା ଫୋଟ । ସେୟାର କରନ୍ତୁ

0 621

ବଲି ଉଡ ଜଗତ ରେ ଏମିତି ବହୁତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଜିବନ ରେ ବହୁତ ଥର ଠକି ଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଭିତରେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ସବୁବେଳେ ବ୍ଲେମ୍ ହେବା ସ୍ବତେ ବି ତାଙ୍କ ଉପରେ କିଛି ବି ଫରକ ପଡେ ନାହିଁ । ଠିକ୍ ଏମିତି ଗୋଟିଏ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ଏମିତି ବହୁତ ଥର ଫସି ରସାରିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ନାମ ହେଲା ଶିଳ୍ପା ସେଠୀ ଏହି କିଛି ଦିନ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଟିଭି ସୋ ରେ ଶିଳ୍ପା ସେଠୀ ତାଙ୍କର ଶାରିରୀକ ସମନ୍ଧ ବିଷୟ ରେ ଲୁଚେଇ ଥିଲେ ଏମିତି ରେ କଣ ଆପଣ କେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି କି ଶିଳ୍ପା ସେଠୀ ମାତ୍ର 12 ବର୍ଷ ବୟସ ରୁ ହିଁ ଶାରିରୀକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖି ସାରିଥିଲେ ବୋଲି ।

ଏହି ପରି ପରିସ୍ଥିତି ପରେ ବି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମଯ ରେ ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କ ନାମ ରେ ଗୋଟିଏ ବଡ ଖବର ଆମ ପାଖରେ ଆସି ପହଁଚି୍ଛି ତେବେ କମ ରହିଛି ଏହି ଖବର ଆସନ୍ତୁ ଟିକିଏ ଜାଣି ନେବା । ଘଟଣା ଅନୁସାରେ ବିନା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ମୁମ୍ବାଇର ରାସ୍ତାରେ ବୁଲିଲେ ଶିଳ୍ପା ସେଠୀ ଏପରି ବେଳେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହିଛନ୍ତି ସେ କିନ୍ତୁ ଆଜ୍ଞା କଥା ଟି ତାହା ନୁହେଁ ଜାହା ଆପଣ ଭାବୁଛନ୍ତି ଏମିତି ରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2017 ମସିହା ରେ ଶିଳ୍ପା ସେଠୀ ଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁରିଣା ଫୋଟ ଏବେକା ସମୟ ରେ ବହୁତ ମାତ୍ରା ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଯେଉଁ ଫୋଟ ରେ କି ଶିଳ୍ପା ସେଠୀ ତାଙ୍କ ର ପୁଅ ବିବାନ ଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ଦେଇ ଥିଲେ ସେହି ସମୟ ସେ ଗୋଟିଏ କଳା ପ୍ଲାଟ କୃତା ସହିତ ସେ ଆଉ କିଛି ବିପିନ୍ଧି ନଥିବାର ଦେଖା ଦେଇ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିନ୍ତି ଏଙି ଫୋଟ କୁ ନେଇ ଶିଳ୍ପା ସେଠୀଙ୍କ ଫେନ୍ ମାନେ ତାଙ୍କ ର ଗୋଡ ଖାଞ୍ଚୁଛନ୍ତି । ଓ ଏମିତି ରେ ଏହି ଫୋଟ ଟି ବହୁତ ମାତ୍ରା ରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ୍ ହେବା ପରେ ସବୁ ତାଙ୍କର ମଜାକ୍ ବନା ଜାଇଛି ।

ଏପରି କି ଜଣେ ଉୟୁଜର କମେଣ୍ଟ ରେ କହିଛି କି ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ରେ ରହିଛନ୍ତି ମ୍ୟାଡମ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ କି ତଳ ର ଜିନିଷ ପିନ୍ଧିବା ହିଁ ଭୁଲି ଗେଲେ । ଏପରି ବେଳେ ତାଙ୍କର ଏଙଇ ଫୋଟ କୁ ଯିଏ ବି ଦେଖି ବ କି କହିବ ସେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଖରାପ ନିଜର ଦେଖୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏମିତି ବେଳେ ଗୋଟିଏ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି କି । ଯଦି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧନ୍ତେ ତ ବହୁତ ଭଲ ହୁଅନ୍ତାୈ କିନ୍ତୁ ସେ ପିନ୍ଧିବା ହିଁ ଭୁଲି ଗଲେ । ଏମିତି ବେଳେ ଆପଣ କୁହନ୍ତୁ କି ମଣିଷ ର ଦେଖିବା ଶୈଳି ବଦଳଇବା ଦରକାର କି ନାହିଁ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.